İnşaat

İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına, tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak; inşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak yükümlülüğümüzdür.

İnşaat

DEBA®, tasarım, projelendirme, genel taahhüt işleri, inşaat yönetim ve malzeme tedarik hizmetleri gibi birçok servisle projelerinizde hizmetinizdedir. İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına, tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak; inşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak yükümlülüğümüzdür.

Üretim Planlaması ve etkin kaynak kullanımı ile işin hedeflenen, süre ve maliyette bitirilmesi için, kalite güvencesi, iş güvenliği ve işçi sağlığı, iş programı, nakit akışı, gibi faaliyetlerle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Proje’nin Sahibine anahtar teslim olarak işi tamamlamayı taahhüt ediyoruz. 

Kat Karşılığı

Kat Karşılığı inşaat sözleşmelerini, süresinde ve eksiksiz bir şekilde yerine getiren DEBA®, çeşitli lokasyonlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Teslim ettiği  tüm projelerin arkasında durmayı ilke edinmiş olan DEBA®, müşteri memnuniyeti noktasında ileride oluşabilecek sorun ve arızaların giderilmesi için azami hassasiyet göstermektedir.

 

DEBA; YAPILAN HER SÖZLEŞMEDE TAAHHÜDÜNÜ, EKSİKSİZ VE GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE SÜRESİNDE TESLİM ETMEYİ İLKE EDİNMİŞTİR. 

Projeleriniz hakkında teklif almak ister misiniz ?

BİLGİ AL

Aklınıza takılan tüm sorularınız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.