Hakkımızda

DEBA® nın temel politikası kalite ve güvendir. Sağlamış olduğu iş disiplini ve takım ruhu ile piyasadaki güvenilirliğini sürdürmektedir.

Neler yapıyoruz?

Mimarlık, Mühendislik,İnşaat Taahhüt, Kat Karşılığı, Kentsel Yenileme, Geoteknik, Yapı Kimyasalları üretimi alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

DEBA®, plan, proje ve inşaat alanlarında, güncel yönetmelik ve yenilikleri takip ederek bir çok projeye imzasını atmış olup, taahhütlerini vaktinde tamamlayarak kendi sektöründe adını kanıtlamıştır.

DEBA®'nın temel politikası kalite ve güvendir. Sağlamış olduğu iş disiplini ve takım ruhu ile piyasadaki güvenilirliğini sürdürmektedir.

DEBA®, 2005 yılından bu yana inşaat sektöründe göstermiş olduğu istikrar ve yenilikçi çizgisini, Yapı Kimyasalları alanına da taşıyarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakkımızda

     Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve  kendini sürekli geliştiren DEBA®, girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2005 yılında İnşaat Mühendisi Barbaros KİRİŞ tarafından kurulmuştur.
 
DEBA® ,  plan, proje ve inşaat alanlarında, güncel yönetmelik ve yenilikleri takip ederek bir çok projeye imzasını atmış olup, taahhütlerini vaktinde tamamlayarak kendi sektöründe adını kanıtlamıştır.
 
Ayrıca , 2013 yılında İzmir de lisans alan ilk 16 firma arasına girip, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından “Riskli Yapı Tespiti Lisans Belgesi” alarak, Kentsel Dönüşüm alanında da faaliyetlerini aynı titizlik ve sorumluluk bilinciyle sürdürmüştür.
 
DEBA®, Her gün daha iyiye ve ileriye gidebilmek için çalışarak, müşteri beklentilerini analiz ederek estetik ve fonksiyonel yeni projeler üretmektedir.
 
DEBA® nın temel politikası kalite ve güvendir. Sağlamış olduğu iş disiplini ve takım ruhu ile piyasadaki güvenilirliğini sürdürmektedir.
 
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan DEBA®, ilk günkü heyecanıyla bundan sonraki dönemlerde de üst seviyede güvenlik, kalite ve çevre standartları, performansı ile ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarına devam edecektir.          
 
Kurulmuş olduğu günden bu yana inşaat sektöründeki talepleri göz önünde bulunduran DEBA®, Yapı Kimyasalları alanında da üretim faliyetlerine aynı titizlikle devam etmektedir.      
 

Deba Mimarlık,Mühendislik,İnşaat

DEBA® 'nın temel politikası kalite ve güvendir. Sağlamış olduğu iş disiplini ve takım ruhu ile piyasadaki güvenilirliğini sürdürmektedir.

Barbaros KİRİŞ

Kurucu / Genel Müdür

Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz

BİLGİ AL

Aklınıza takılan tüm sorularınız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.